اطلاعات احراز هویت

بات اسکریپت برای تمامی مخاطبین و مشترکین خود اعتبار و اهمیت قائل است و بدین سبب در تمامی محصولات خود جهت برخورداری مشتریان گرانقدر از حداکثر قابلیت اطمینان و صحت سرویس و همچنین دریافت به روز رسانی های ضروری از اطلاعاتی جهت تشخیص هویت مشتریان خود استفاده می کند که این اطلاعات با توجه به نوع محصول در صفحه ی خرید از مشتری دریافت می شود.     اطلاعات لازم جهت احراز هویت اسکریپت ربات تلگرام
  1. کد اشتراک
این کد پس از انجام خرید موفقیت آمیز، توسط اپراتور پشتیبانی به ایمیل شما ارسال می گردد. لطفا جهت اطمینان شماره خرید و اطلاعات خرید خود را نزد خود حفظ نمایید.این اطلاعات در دریافت کد اشتراک شما در بات اسکریپت ممکن است از شما درخواست شود.
  1. ایمیل
از این ایمیل برای آگاه سازی شما از کد اشتراک و سایر اطلاع رسانی ها در مورد اسکریپت ربات و غیره استفاده می شود. ما می توانیم به شما قول بدهیم که از این اطلاعات نزد خودمان محافظت کرده و استفاده ی تجاری نکنیم پس لطفا یک ایمیل معتبر را وارد نمایید زیرا نامه هایی که ما به شما ارسال می کنیم ممکن است حاوی اطلاعات مهم و محرمانه ای باشد.
  1. دامنه
در محصول اسکریپت ربات تلگرام فارسی بات اسکریپت دامنه ای که ربات را بر روی آن می خواهید نصب نمایید نیز در بین اطلاعات احراز هویت شما جای می گیرد.
  1. کد Token ربات تلگرام
برای موفقیت در نصب ربات تلگرام خودتان و همینطور احراز هویت ربات بر روی سرور تلگرام به این کد نیاز دارید. اگر با نحوه به دست آوردن این کد آشنایی ندارید آموزش دریافت کد Token ربات تلگرام را مطالعه بفرمایید. نکته:  دقت کافی را در پر کردن فرم اطلاعات احراز هویت داشته باشید زیرا از این اطلاعات در فرایند نصب و راه اندازی اسکریپت فارسی ربات تلگرام بات اسکریپت استفاده خواهد شد. ورود به صفحه دریافت اطلاعات